| isim | ÇİN HASSAS ŞIRINGA POMPALARI, MS51, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI BEYAZ, MS58, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | HE-L700 Hastane ekipmanı muayene için cerrahi ışık gölgesiz LED ameliyat lambası |
|---|---|
| anahtar kelime | 80 adet ampul çalışması gölgesiz lamba |
| Aydınlatma (ayarlanabilir) | 40.000-180.000Lüks |
| Güç tüketimi (W) | 80 |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| isim | El tipi ilk yardım tıbbi Çok parametreli Anestezi Derinliği Monitörü OSEN 8000D |
|---|---|
| anahtar kelime | En yeni nesil Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörü |
| Görüntülemek | 12.1 TFT renkli LCD geniş ekran |
| Uygulama kapsamı | Yetişkinler, pediatrik ve yeni doğanlar |
| Malzeme | Plastik, Çelik |
| isim | KULLANIMI KOLAY Hassas İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, İyi fiyat CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Çin fabrika çıkış fiyatı CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | Çin'de Üretilen Veteriner İyi Ürün, İnfüzyon Pompaları, Mi25, Ce/Iso Onaylı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | Veteriner Anestezi Makineleri, LV600 Çin fabrika fiyatı |
|---|---|
| Görüntülemek | 8” TFT, Dokunmatik ekran, Üstten aydınlatma |
| Havalandırma Modeli | VCV, PCV, Manuel, Bekleme SIMV-V (Opsiyonel:SIMV-P,SPONT/PSV) |
| gelgit hacmi | 20~1500ml(opsiyonel 10-1600ml), Elektronik PEEP, Akciğer mekaniği parametreleri. |
| dalga formu | Paw-T,Akış-T,VT,CO2-T |
| isim | Çin'de Üretildi Acil Vantilatör-Jogger- Arabalı Taşınabilir |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |