| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Vantilatör için Solunum Nemlendirici, Isıtmalı, ithal ve yerli vantilatörlerle eşleşir; sıcaklık ara |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Geniş kullanım aralığı | Anestezi makinesi ve ventilatör için uygun |
| Ödeme koşulları | T/T |
| İsim | X30C Anestezi makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | siriusmed anestezi makinesi |
| garanti | 1 yıl |
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Yaygın kullanım aralığı | Bebekler Pediatrik ve yetişkinler için uygun |
| İsim | Hastane HFO-1 Siriusmed için Ce İşaretli Hfnc Yüksek Akışlı Nazal Kanül Nemlendirici |
|---|---|
| anahtar kelime | Ce İşaretli Hfnc Yüksek Akışlı Nazal Kanül Nemlendirici |
| Görüntülemek | Renkli LCD Dokunmatik Ekran |
| Benzersiz İşlevler | SpO2, O2 Flush, Trend incelemesi, Yardımcı O2 |
| Akış aralığı | Yetişkin 10 ila 80 LPM |
| İsim | Ev İnvaziv Olmayan Kullanıcı-makine S25 Siriusmed için Otomatik CPAP Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı için CPAP Makinesi |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf II |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Ödeme koşulları | T/T |