| İsim | HFO-1 Isıtmalı Nemlendirilmiş Yüksek Akışlı Oksijen Cihazları Hastane için HFNC |
|---|---|
| anahtar kelime | Isıtmalı Nemlendirilmiş Yüksek Akışlı Oksijen Cihazları |
| Görüntülemek | Renkli LCD Dokunmatik Ekran |
| Benzersiz İşlevler | SpO2, O2 Flush, Trend incelemesi, Yardımcı O2 |
| Sıcaklık ayarı doğruluğu | ±2℃ |
| isim | Hastane ve ev kullanımı Tıbbi oksijen konsantratörü SL3C550 5L/10L |
|---|---|
| anahtar kelime | 10 LPM-Dual Flows tıbbi operasyon oksijen konsantratörü |
| oksijen konsantrasyonu | %93±3 |
| Gürültü | 53dB(A) |
| Görüntülemek | Akıllı geniş ekran kolay kullanım |
| Adı | tıbbi taşınabilir dokunmatik siriusmed ventilatör |
|---|---|
| Anahtar kelime | siriusmed vantilatör |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Garanti | 1 yıl |
| Adı | tıbbi taşınabilir dokunmatik siriusmed ventilatör |
|---|---|
| Anahtar kelime | siriusmed vantilatör |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Tıbbi ekipman test aracı-- G08, genel amaçlı gaz Akış Analizörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Anestezi makinesi ve ventilatör için uygun |
| Türü | Anestezi Ekipmanları & Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Cihazı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün Adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | KULLANIMI KOLAY HASSAS İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Türü | Anestezi Ekipmanları & Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Cihazı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün Adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Anestezi Ekipmanları & Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Cihazı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün Adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |