| Adı | tıbbi taşınabilir dokunmatik siriusmed ventilatör |
|---|---|
| Anahtar kelime | siriusmed vantilatör |
| Güç kaynağı | Elektrikli |
| Malzeme | Metal, plastik |
| Garanti | 1 yıl |
| isim | Yeni tasarım hastane ICU fişi hasta monitörü HT9 serisi Siriusmed Meical |
|---|---|
| anahtar kelime | 3/5-Lead EKG, Hwatime SpO2,NIBP, RESP, 2-Temp ile hasta monitörü |
| EKG | Müşteri Adayı Sayısı 3 veya 5 müşteri adayı |
| EKG Sinyal Aralığı | ±8 mV ( Vp-p ) |
| Ekran boyutu | Çok kanallı 17" renkli TFT LCD ekran |
| isim | Ucuz Hasta Monitörü UM2012 Benzersiz eğimli panel Siriusmed Meical |
|---|---|
| anahtar kelime | Eşsiz eğimli panel büyük kapasiteli depolama Hasta Monitörü |
| Malzeme | Plastik ve çelik |
| Boyutlar | 178mmGx285mmYx310mmD |
| Ekran boyutu | 12.1 inç diyagonal yüksek çözünürlüklü |
| isim | HE-608-P Elektrik uyumlu Cerrahi Ameliyat Masası Genel Cerrahi İçin Ameliyathane Yatağı Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Modern cerrahinin gereksinimlerini karşılayın |
| Yatak | Yeni malzeme hafızalı köpük |
| Malzeme | Karbon fiber malzeme paslanmaz çelik |
| Donanımlı | Bir pil ve bir şarj cihazı |
| isim | Elektro Hidrolik Ameliyat Masası HE-608-T Cerrahi Ameliyat Masası Ameliyathane Yatağı Siriusmed Medi |
|---|---|
| anahtar kelime | Mikrobilgisayar kontrolünü kullanma |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| Trendelenburg | İki kademeli bölünmüş bacak plakası |
| kontrolör | Görsel el presi |
| isim | ZH-A51 Tıbbi ve ev kullanımı için tıbbi oksijen konsantratörü Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Yağsız Kompresör 24 saat sürekli çalışma |
| Oksijen Saflığı | %93±3 |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| anma gerilimi | AC220±22V,50HZ±1HZ |
| isim | Tek Kullanımlık EEG Sensörü Uyumlu modüller 4 elektrotu izler Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | 4 elektrotlu EEG Sensörü |
| Malzeme | iletken yapıştırıcı |
| Boyut | 304*36mm |
| Dezenfekte Türü | %75 alkol |
| isim | Çin Stok Otomatik CPAP makinesi Nemlendirici ve Maske S25 Siriusmed ile Tıbbi |
|---|---|
| anahtar kelime | Nemlendiricili ve Maskeli CPAP Makinesi |
| Statik Basınç Doğruluğu | 0,5 cm H2O |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | Siriusmed V serisi 5L Oksijen Konsantratörü Oksijen Jeneratörü Medikal |
|---|---|
| anahtar kelime | 24 Saat Sürekli Çalışma Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | Siriusmed V serisi 5L Evde Kullanım Tıbbi fabrika Satış Taşınabilir Oksijen Konsantratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Moleküler Eleklerin Uzun Ömrü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |