| isim | Hastane ve ev kullanımı Siriusmed için SSL3C510 Tıbbi oksijen konsantratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Düşük sıcaklık ve düşük basınçta çalışan oksijen konsantratörü |
| oksijen konsantrasyonu | %93±3 |
| Gürültü | 53dB(A) |
| Görüntülemek | Akıllı geniş ekran kolay kullanım |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Görüntülemek | 12,1" TFT dokunmatik ekran |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |