| isim | S25 Healthcare Uyku İçin Otomatik CPAP BIPAP Makinesi Ev İçin İnvaziv Olmayan İçin |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı için CPAP Makinesi |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | COVID-19 için acil durum ventilatörü - Siriusmed En iyi fiyat ve kalite |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| İsim | Nemlendirici ve Maske S25 Siriusmed ile Otomatik CPAP Tıbbi Taşınabilir Makine |
|---|---|
| anahtar kelime | Otomatik CPAP Nemlendiricili ve Maskeli İnvaziv Olmayan Makine |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| İsim | Nemlendirici ve Maske S25 Siriusmed ile Otomatik CPAP Tıbbi Taşınabilir Makine |
|---|---|
| anahtar kelime | Otomatik CPAP Nemlendiricili ve Maskeli İnvaziv Olmayan Makine |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | Fabrika fiyat SL3C510 Siriusmed için tıbbi ve ev kullanımı oksijen konsantratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Gürültü azaltma teknolojisini benimseyin, düşük gürültülü çalışma, uyku bozukluğu yok; |
| oksijen konsantrasyonu | %93±3 |
| Gürültü | 53dB(A) |
| Görüntülemek | Akıllı geniş ekran kolay kullanım |
| İsim | anestezi ventilatörü |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| anahtar kelime | tıbbi anestezi ventilatörü |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | çocuk ve yetişkin pediatrik |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| isim | Çin'de Üretilen Taşınabilir Vantilatör - H-100C En İyi Fiyat ve Kalite |
|---|---|
| modeli | H-100C |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| isim | COIVD-19 İçin Uygun Fiyatlı ve Kullanımı Kolay Acil Ventilatör |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |