| isim | Elektro Hidrolik Ameliyat Masası Cerrahi Ameliyathane Yatağı Siriusmed HE-608-T |
|---|---|
| anahtar kelime | Mikrobilgisayar kontrolünü kullanma |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| Trendelenburg | İki kademeli bölünmüş bacak plakası |
| kontrolör | Görsel el presi |
| isim | Siriusmed Medikal Paslanmaz Çelik manuel ayarlanabilir masa HE-608-T1 cerrahi ameliyat masası |
|---|---|
| anahtar kelime | Elektrikli itici iletim teknolojisinin kullanımı |
| Donanımlı | Tek tuşla sıfırlama işlevi |
| Köprü | Elektrikli yerleşik böbrek köprüsü |
| Tasarım | Baş ve bacak plakası değiştirilebilir tasarım |
| isim | Operasyon Kullanım Anestezi Derinliği Çok Parametreli Monitör OSEN 8000D Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | En yeni nesil Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörü |
| Görüntülemek | 12.1 TFT renkli LCD geniş ekran |
| Uygulama kapsamı | Yetişkinler, pediatrik ve yeni doğanlar |
| Malzeme | Plastik, Çelik |
| isim | CE/ISO Onaylı Hastane Şırınga Pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | Portatif Vantilatör - Acil Servisler - Hafif ve Rahat |
|---|---|
| Menşe yeri | ÇİN |
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| isim | COVID-19 İçin Nakil Vantilatörü - Jogger, Siriusmed Acil Durum |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| İsim | Ev İnvaziv Olmayan Kullanıcı-makine S25 Siriusmed için Otomatik CPAP Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı için CPAP Makinesi |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | V serisi 5L Oksijen Yoğunlaştırıcı Hazır stok evde atomize fonksiyonlu oksijen kullanımı |
|---|---|
| anahtar kelime | Moleküler Eleklerin Uzun Ömrü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | V serisi 5L Hastane kullanımı filtre ev kullanımı %96 oksijen konsantratörü Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Süper düşük gürültülü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| Makine adı | Hassas Mikro İnfüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanları |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99 ml |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |