| İsim | Ventilatörün tıbbi ekipman aksesuarları, oksijen tüpünü bağlamak için Avrupa Standardına sahip Hava |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Bebekler ve yetişkinler için uygun |
| İsim | Ventilatörün tıbbi ekipman aksesuarları, oksijen tüpünü bağlamak için Alman Standardına sahip Hava T |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Bebekler ve yetişkinler için uygun |
| İsim | Ventilatörün tıbbi ekipman aksesuarları, oksijen tüpünü bağlamak için Fransız Standardına sahip Hava |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Bebekler ve yetişkinler için uygun |
| İsim | Ventilatörün tıbbi ekipman aksesuarları, oksijen tüpünü bağlamak için İngiliz Standardına sahip Hava |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Bebekler ve yetişkinler için uygun |
| İsim | Ventilatörün tıbbi ekipman aksesuarları, oksijen tüpünü bağlamak için Fransız Standardına sahip Hava |
|---|---|
| anahtar kelime | Siriusmed Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Bebekler ve yetişkinler için uygun |
| isim | Siriusmed OEM Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Makinesi V serisi Ev Oksijen Jeneratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | LCD'de hata kodu gösteren akıllı kendi kendini kontrol eden sistem. |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Oksijen Saflığı | %93±3 |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | CONTEC PM5000 CE hastane YBÜ ucuz hasta monitörü Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Hasta monitörü hastane klinik ortamı evde bakım |
| Görüntülemek | 12.1in TFT LCD beyaz LED arka aydınlatma, |
| Ağırlık | 1 pil dahil 3.75KG (8.27Ib) |
| Malzeme | Plastik, ABS |
| isim | Yüksek Akışlı Nemlendiriciler HFNC Büyük Akışlı oksijen tedavisi Nemlendiriciler HFO-1 Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Güvenlik standardı HFNC, daha yüksek standartlara uygundur |
| Görüntülemek | Renkli LCD Dokunmatik Ekran |
| Nem çıkışı | >33 mg/Enlem37°C >12mg/Enlem 34°C >12mg/Enlem31'C |
| Akış aralığı | Yetişkin 10 ila 80 LPM |
| isim | Oksijen Yoğunlaştırıcı Hazır stok ev kullanımı atomize fonksiyonlu oksijen V serisi 5L |
|---|---|
| anahtar kelime | Moleküler Eleklerin Uzun Ömrü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | Siriusmed İçin Elektrik uyumlu Cerrahi HE-608-P Ameliyat Masası Ameliyathane Yatağı |
|---|---|
| anahtar kelime | Modern cerrahinin gereksinimlerini karşılayın |
| Yatak | Yeni malzeme hafızalı köpük |
| Malzeme | Karbon fiber malzeme paslanmaz çelik |
| Donanımlı | Bir pil ve bir şarj cihazı |