| isim | Siriusmed OEM Taşınabilir Oksijen Konsantratörü Makinesi V serisi Ev Oksijen Jeneratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | LCD'de hata kodu gösteren akıllı kendi kendini kontrol eden sistem. |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Oksijen Saflığı | %93±3 |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | Nemlendirici ve Maske ile LA Serisi Tıbbi Taşınabilir Otomatik BiPAP Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı Otomatik BiPAP Makinesi |
| Islop | Otomatik, 1-6 Seviye |
| Malzeme | Metal, Plastik |
| Gürültü seviyesi | ≤30dB |
| ürünün adı | KULLANIMI KOLAY İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY BEYAZ İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI TIBBİ EKİPMAN |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | Siriusmed V serisi 5L Oksijen Konsantratörü Oksijen Jeneratörü Medikal |
|---|---|
| anahtar kelime | 24 Saat Sürekli Çalışma Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | V serisi 5L Hastane kullanımı filtre ev kullanımı %96 oksijen konsantratörü Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Süper düşük gürültülü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | Portatif Vantilatör - Acil Servisler - Hafif ve Rahat |
|---|---|
| Menşe yeri | ÇİN |
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| İsim | Isıtmalı Nemlendiricili Otomatik CPAP İnvaziv Olmayan Makine Kullanıcı-makine S25 Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Evde Kullanım İçin CPAP İnvaziv Olmayan Makine |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| İsim | Ev İnvaziv Olmayan Kullanıcı-makine S25 Siriusmed için Otomatik CPAP Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı için CPAP Makinesi |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Özellik | Kaçak yok |
| stil | 3'ü 1 arada buharlaştırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| oem | kabul |