| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Görüntülemek | 12,1" TFT dokunmatik ekran |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Türü | Anestezi Ekipmanları & Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Cihazı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün Adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Uygulama | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| isim | El tipi ilk yardım tıbbi Çok parametreli Anestezi Derinliği Monitörü OSEN 8000D |
|---|---|
| anahtar kelime | En yeni nesil Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörü |
| Görüntülemek | 12.1 TFT renkli LCD geniş ekran |
| Uygulama kapsamı | Yetişkinler, pediatrik ve yeni doğanlar |
| Malzeme | Plastik, Çelik |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |