| Menşe yeri | ÇİN |
|---|---|
| Model Numarası | HE-K-6 |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ameliyathane, endoskopik ameliyathane, |
| isim | PM5000 12 İnç Ekg Dalga Formu Taşınabilir YBÜ Çok Parametreli Tıbbi Hasta Monitörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Hastane yoğun bakım ünitesi EKG hasta monitörünü kullanıyor |
| Boyutlar | 324mmGx 324mmYx 183mmD |
| Ekran | 12.1 inç TFT LCD |
| Çözünürlük | 800 x 600 piksel |
| İsim | Esnek İnfüzyon Pompası İstiflenebilir otomatik elektrikli serbest akış kelepçesi |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | COIVD-19 İçin Uygun Fiyatlı ve Kullanımı Kolay Acil Ventilatör |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| İsim | Nemlendirici ve Maske S25 Purple Horn ile Otomatik CPAP Tıbbi Taşınabilir Makine |
|---|---|
| anahtar kelime | Otomatik CPAP Nemlendiricili ve Maskeli İnvaziv Olmayan Makine |
| ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| İsim | Nemlendirici ve Maske S25 Purple Horn ile Otomatik CPAP Tıbbi Taşınabilir Makine |
|---|---|
| anahtar kelime | Otomatik CPAP Nemlendiricili ve Maskeli İnvaziv Olmayan Makine |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | COIVD-19 H-100C için Ekonomik ve Kullanımı Kolay Acil Ventilatör |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| İsim | Tıbbi ekipman test aracı-- G08, genel amaçlı gaz Akış Analizörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Purple Horn Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Enstrüman Sınıflandırması | sınıf I |
| Geniş kullanım aralığı | Anestezi makinesi ve ventilatör için uygun |
| İsim | Vantilatör için Solunum Nemlendirici, Isıtmalı, ithal ve yerli vantilatörlerle eşleşir; sıcaklık ara |
|---|---|
| anahtar kelime | Purple Horn Vantilatör |
| Garanti | 1 yıl |
| Geniş kullanım aralığı | Anestezi makinesi ve ventilatör için uygun |
| Ödeme koşulları | T/T |