| isim | Purple Horn Medikal Paslanmaz Çelik manuel ayarlanabilir masa HE-608-T1 cerrahi ameliyat masası |
|---|---|
| anahtar kelime | Elektrikli itici iletim teknolojisinin kullanımı |
| Donanımlı | Tek tuşla sıfırlama işlevi |
| Köprü | Elektrikli yerleşik böbrek köprüsü |
| Tasarım | Baş ve bacak plakası değiştirilebilir tasarım |
| isim | HE-608-A Medical OT Elektrikli Cerrahi Ameliyat Masası Çok Fonksiyonlu Oftalmik |
|---|---|
| anahtar kelime | Tablonun çeşitli işlevlerini kolayca değiştirin. |
| Dahili Böbrek Köprüsünün Manuel Ayarlanabilir | 0-120(mm) |
| Temel | T-şekilli tasarım |
| Yatak | 80 mm çift katmanlı hafızalı köpük |
| isim | Medical OT Elektrikli Cerrahi Ameliyat Masası Çok Fonksiyonlu Oftalmik HE-608-A |
|---|---|
| anahtar kelime | Tablonun çeşitli işlevlerini kolayca değiştirin. |
| Dahili Böbrek Köprüsünün Manuel Ayarlanabilir | 0-120(mm) |
| Temel | T-şekilli tasarım |
| Yatak | 80 mm çift katmanlı hafızalı köpük |
| isim | Ameliyathane Hastane Elektrikli Tiyatro Masası, Ameliyat Masası Purple Horn Medical SXD8801 |
|---|---|
| anahtar kelime | Ameliyathanede daha fazla verimlilik için işlevsellik ve konfor |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| Yedek batarya | EVET |
| Köprü kurmak | ≥120mm |
| isim | Elektrikli Jinekolojik hastane Purple Horn SXD8801 Ekipman Ameliyat Masası |
|---|---|
| anahtar kelime | Ameliyathanede daha fazla verimlilik için işlevsellik ve konfor |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| Yedek batarya | EVET |
| Köprü kurmak | ≥120mm |
| isim | KULLANIMI KOLAY Hassas İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | ÇİN Kaliteli Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| ürünün adı | İNFÜZYON POMPALARI, MI27, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, İyi fiyat CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Kaliteli CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |