| İsim | X30C Anestezi makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | siriusmed anestezi makinesi |
| garanti | 1 yıl |
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Yaygın kullanım aralığı | Bebekler Pediatrik ve yetişkinler için uygun |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf II |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf II, Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ameliyathane, YBÜ anestezi makinesi, yetişkin, pediatrik |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| isim | Çin Stok Otomatik CPAP makinesi Nemlendirici ve Maske S25 Siriusmed ile Tıbbi |
|---|---|
| anahtar kelime | Nemlendiricili ve Maskeli CPAP Makinesi |
| Statik Basınç Doğruluğu | 0,5 cm H2O |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| isim | S25 Healthcare Uyku İçin Otomatik CPAP BIPAP Makinesi Ev İçin İnvaziv Olmayan İçin |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı için CPAP Makinesi |
| Ağırlık | 0.8kg (nemlendirici olmadan) |
| Malzeme | Plastik |
| Güç kaynağı | Elektrik |