| İsim | Medikal ve Elektrikli Şırınga Pompası, klavye girişi, kolay yapılandırma, Ce/Iso Onaylı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.1ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/sa(maks), 0,1 ml/sa kademeli |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 100-800ml/sa(maks), KVO oranı 3ml/sa veya 1ml/sa veya =akış hızı |
| Kesinlik | ±2% |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin, yetişkin, pediatrik için uygulanır |
| Tip | Veteriner Anestezi Gaz Makinesi, dokunmatik ekran, AGSS, PEEP valf, CO2 absorber devresi |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Veteriner Anestezi Gaz Makinesi, dokunmatik ekran, AGSS, PEEP valfi, CO2 emici devresi |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Elektronik kontrollü,Anestezi Makinesi,Aspiratör |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | anestezi makinesi fiyatı, İyi anestezi makinesi, veteriner anestezi makinesi, Tıbbi Anestezik Çin fa |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ameliyathane |
| Tip | Anestezi Ekipmanları & Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Cihazı |
|---|---|
| Enstrüman sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane, Çocuk ve yetişkin için uygulanır, Yetişkin ve pediatrik( 3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Veteriner, Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane, Hayvanlar için Uygulandı |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Anestezi Ekipmanları ve Aksesuarları,Anestezi Makinesi,Solunum Aparatı |
|---|---|
| Enstrüman Sınıflandırması | Sınıf III |
| Ürün adı | Hastane Buharlaştırıcı Anestezi Makinesi,Yetişkin Anestezi Makinesi,Vantilatörlü Anestezi Makinesi F |
| Başvuru | Ameliyathane,Çocuk ve yetişkin için uygulanır,Yetişkin ve pediatrik (3kg üzeri) |
| Garanti | 1 yıl |
| Hastane Mobilyaları | yoğun bakım ünitesi |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Güç kaynağı | Elektrik |
| oem | Mevcut |
| Kalite Belgesi | CE ve ISO |