| isim | Hastane tıbbi cihazı HE-L500I aydınlatma ekipmanı, gölgesiz çalışmaya yol açtı |
|---|---|
| anahtar kelime | Evrensel süspansiyon sistemi |
| Malzeme | Metal, Plastik, Çelik |
| Işık Aydınlığı | 30.000-160.000Lüks |
| Ampul tipi | NEDEN OLMUŞ |
| isim | HE-608-A Medical OT Elektrikli Cerrahi Ameliyat Masası Çok Fonksiyonlu Oftalmik |
|---|---|
| anahtar kelime | Tablonun çeşitli işlevlerini kolayca değiştirin. |
| Dahili Böbrek Köprüsünün Manuel Ayarlanabilir | 0-120(mm) |
| Temel | T-şekilli tasarım |
| Yatak | 80 mm çift katmanlı hafızalı köpük |
| isim | Medical OT Elektrikli Cerrahi Ameliyat Masası Çok Fonksiyonlu Oftalmik HE-608-A |
|---|---|
| anahtar kelime | Tablonun çeşitli işlevlerini kolayca değiştirin. |
| Dahili Böbrek Köprüsünün Manuel Ayarlanabilir | 0-120(mm) |
| Temel | T-şekilli tasarım |
| Yatak | 80 mm çift katmanlı hafızalı köpük |
| isim | Hastane Operasyonu OSEN 8000D Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörünü Kullanın |
|---|---|
| anahtar kelime | En yeni nesil Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörü |
| Görüntülemek | 12.1 TFT renkli LCD geniş ekran |
| Uygulama kapsamı | Yetişkinler, pediatrik ve yeni doğanlar |
| Malzeme | Plastik, Çelik |
| isim | Elde taşınır ilk yardım OSEN 8000Dmedical Çok parametreli Anestezi Monitörü Derinliği |
|---|---|
| anahtar kelime | En yeni nesil Anestezi Derinliği Çoklu Parametre Monitörü |
| Görüntülemek | 12.1 TFT renkli LCD geniş ekran |
| Uygulama kapsamı | Yetişkinler, pediatrik ve yeni doğanlar |
| Malzeme | Plastik, Çelik |
| isim | ÇİN Kaliteli Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| ürünün adı | İNFÜZYON POMPALARI, MI27, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Kaliteli CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Düşük Maliyetli CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Ürün adı | Hassas Mikro İnfüzyon Pompaları, Çin Fabrika Fiyatı Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanları |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| İnfüzyon Akış Hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tıkanma Basıncı Oranı | Üç seviye: yüksek, Orta, Düşük |