| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI, MS58, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI, MS37, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| Makine adı | YÜKSEK KALİTELİ ŞIRINGA POMPALARI, MS37, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| Fonksiyon Alarmı | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | DÜŞÜK FİYATLI ŞIRINGA POMPALARI, MS37, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | DÜŞÜK FİYAT ŞIRINGA POMPALARI BEYAZ, MS37, CE/ISO ONAYLI TIBBİ EKİPMAN |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| Makine Alarmı | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN HASSAS ŞIRINGA POMPALARI KALİTELİ, MS58, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI BEYAZ, MS32, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | Ameliyat Odası Gölgesiz Operasyon Hafif Tavan SX-II 700L İyileştirme Kuvveti |
|---|---|
| anahtar kelime | Damar açma işleminde gölgesiz lamba |
| Ampul sayısı | 80 adet |
| Aydınlık (Lüks) | 40.0000—140.000Lüks |
| Renk Sıcaklığı (K) | 3700K ~5000K |
| isim | Nemlendirici ve Maske ile LA Serisi Tıbbi Taşınabilir Otomatik BiPAP Makinesi |
|---|---|
| anahtar kelime | Ev kullanımı Otomatik BiPAP Makinesi |
| Islop | Otomatik, 1-6 Seviye |
| Malzeme | Metal, Plastik |
| Gürültü seviyesi | ≤30dB |
| isim | HE-L500I Tıbbi hafif ekipman mobil led ameliyat lambası cerrahi ışık |
|---|---|
| anahtar kelime | Evrensel süspansiyon sistemi |
| Malzeme | Metal, Plastik, Çelik |
| Işık Aydınlığı | 30.000-160.000Lüks |
| Ampul tipi | NEDEN OLMUŞ |