| Ürün adı | ÇİN DÜŞÜK FİYAT KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI, MS51, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off |
| isim | ÇİN Kaliteli Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| ürünün adı | İNFÜZYON POMPALARI, MI27, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | Çin'de Üretilen Veteriner Ekipmanları, İnfüzyon Pompaları, Mi25, Ce/Iso Onaylı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | KULLANIMI KOLAY HASSAS İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI BEYAZ, MS58, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | CE/ISO Onaylı Hastane Şırınga Pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | DÜŞÜK FİYAT ŞIRINGA POMPALARI BEYAZ, MS37, CE/ISO ONAYLI TIBBİ EKİPMAN |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| Makine Alarmı | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| Ürün adı | ÇİN Fiyatı HASSAS ŞIRINGA POMPALARI, MS31, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| Ürün Alarmı | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | DÜŞÜK FİYATLI ŞIRINGA POMPALARI, MS37, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |