| isim | UYGUN BEYAZ İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| İsim | Çin'de Üretildi Veteriner Düşük fiyat İyi Ürün, İnfüzyon Pompaları, Mi25, Ce/Iso Onaylandı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | Uygun Fiyatlı Veteriner Ürünü, İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, CE/ISO ONAYLI Veteriner Tıbbi Ekipman Ve Temini |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| İsim | Ekonomik İnfüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanları |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| İsim | Esnek İnfüzyon Pompası İstiflenebilir otomatik elektrikli serbest akış kelepçesi |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Kesinlik | ±%5 |
| Ürün adı | CE/ISO Onaylı Hastane İnfüzyon pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | Uygun fiyatlı beyaz infüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |