| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Çin fabrika çıkış fiyatı CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | Çin'de Üretilen Veteriner İyi Ürün, İnfüzyon Pompaları, Mi25, Ce/Iso Onaylı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Makine adı | CE/ISO Onaylı Hastane İnfüzyon pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| İnfüzyon Doğruluğu | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | KULLANIMI KOLAY Hassas İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | İNFÜZYON POMPALARI, MI23, Kaliteli CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| İsim | KULLANIMI KOLAY HASSAS İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| İsim | Medikal ve Elektrikli Şırınga Pompası, klavye girişi, kolay yapılandırma, Ce/Iso Onaylı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.1ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/sa(maks), 0,1 ml/sa kademeli |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 100-800ml/sa(maks), KVO oranı 3ml/sa veya 1ml/sa veya =akış hızı |
| Kesinlik | ±2% |
| isim | CE/ISO Onaylı Hastane Şırınga Pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI, MS37, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |
| isim | ÇİN DÜŞÜK FİYAT KULLANIMI KOLAY ŞIRINGA POMPALARI, MS51, CE/ISO ONAYLI YBÜ EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |