| İsim | KULLANIMI KOLAY HASSAS İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | HE-608-P Elektrik uyumlu Cerrahi Ameliyat Masası Genel Cerrahi İçin Ameliyathane Yatağı Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Modern cerrahinin gereksinimlerini karşılayın |
| Yatak | Yeni malzeme hafızalı köpük |
| Malzeme | Karbon fiber malzeme paslanmaz çelik |
| Donanımlı | Bir pil ve bir şarj cihazı |
| isim | Siriusmed V serisi 5L Evde Kullanım Tıbbi fabrika Satış Taşınabilir Oksijen Konsantratörü |
|---|---|
| anahtar kelime | Moleküler Eleklerin Uzun Ömrü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | V serisi 5L Oksijen Yoğunlaştırıcı Hazır stok evde atomize fonksiyonlu oksijen kullanımı |
|---|---|
| anahtar kelime | Moleküler Eleklerin Uzun Ömrü Oksijen yoğunlaştırıcı |
| Gürültü seviyesi | ≤40dB |
| Tip | Solunum cihazı |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| isim | Elektro Hidrolik Ameliyat HE-608-T Masa Cerrahi Ameliyathane Yatağı Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Mikrobilgisayar kontrolünü kullanma |
| Malzeme | Metal, Çelik, Paslanmaz çelik |
| Trendelenburg | İki kademeli bölünmüş bacak plakası |
| kontrolör | Görsel el presi |
| Makine adı | Hassas Mikro İnfüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanları |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99 ml |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Makine adı | CE/ISO Onaylı Hastane İnfüzyon pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| İnfüzyon Doğruluğu | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Ürün adı | CE/ISO Onaylı Hastane İnfüzyon pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| ürünün adı | İNFÜZYON POMPALARI, MI27, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| İnfüzyon Doğruluğu | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | CE/ISO Onaylı Hastane Şırınga Pompası |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.999ml, Adım 0.01ml |
| şırınga boyutu | 2ml, 5ml, 10ml, 20ml, 30ml, 50/60ml |
| Bolus Oranı | 2ml syringe: 100ml/h; 2ml şırınga: 100ml/saat; 5ml syringe: 150ml/h; 5ml şır |
| alarm | Low battery; Düşük pil; Battery exhausted, Air in line, Door open, AC and DC off, P |