| isim | ZH-A51 Tıbbi ve ev kullanımı için tıbbi oksijen konsantratörü Siriusmed |
|---|---|
| anahtar kelime | Yağsız Kompresör 24 saat sürekli çalışma |
| Oksijen Saflığı | %93±3 |
| Akış aralığı | 0,6 - 5L |
| anma gerilimi | AC220±22V,50HZ±1HZ |
| isim | COVID-19 İçin Nakil Vantilatörü - Jogger, Siriusmed Acil Durum |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| isim | Çin'de Üretilen Taşınabilir Vantilatör - H-100C En İyi Fiyat ve Kalite |
|---|---|
| modeli | H-100C |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| isim | Çin'de Üretildi Acil Vantilatör-Jogger- Arabalı Taşınabilir |
|---|---|
| modeli | koşucu |
| Uygulama | Pediatri ve yetişkinler |
| Malzeme | Metal |
| Sertifika | ISO 13485; ISO 9001 |
| isim | Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| isim | Veteriner Ürün İnfüzyon Pompaları, Mi23, Ce/Iso Onaylı Tedarik |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-2200ml/saat, 1ml/saat'lik Adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| isim | Kullanımı kolay infüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanları |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, |
| isim | Uygun fiyatlı beyaz infüzyon Pompaları, Mi20, Ce/Iso Onaylı Hastane Ekipmanı |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.01-9999.99ml, 0.01ml'lik Adım |
| Akış hızı | 0,01-1800ml/saat, 0,01ml/saat'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| Macihne Adı | KULLANIMI KOLAY Hassas İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| İnfüzyon Doğruluğu | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |
| isim | KULLANIMI KOLAY HASSAS İNFÜZYON POMPALARI, MI22, CE/ISO ONAYLI HASTANE EKİPMANLARI |
|---|---|
| İnfüzyon Hacmi | 0.1-9999.9ml, 0.1ml ile Adım |
| Akış hızı | 0.1-1800ml/h , 0.1ml/h'lik adım |
| Kesinlik | ±%5 |
| Tasfiye/Bolus Oranı | 1-1800ml/saat ayarlanabilir, ±%20 |